(0256) 312 1515 - (0544) 612 21 17
Git

Salonumuz

SALONUMUZ

Fetullah ve Sibel Kaşka ailesi olarak kurduğumuz salonumuzda, bölgemizde hakim olan haftanın belirli günlerine göre ücretlendirilen salon üyelikleri uygulamaları olmayıp, yaptığımız antrenman programlarına göre, salonu gün sınırı olmadan kullanabilme imkanı sunuyoruz.
Spor salonumuz, hafta içi 10:00-23:00 ve cumartesi günü 10:00-21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
İçerisinde bir çok branşı barındıran salonumuz, üç katlı olup, içerisinde stüdyo alanı, bay ve bayan soyunma odaları, fitness ve bodybuilding alanları mevcuttur. Salonumuzda; kardiyo ekipmanları(koşu bantları, eliptik ve yatay bisikletler), izotonik kuvvet makinaları (vücut ve kas geliştirmeye yönelik makinalar), serbest ağırlık aletleri(dumbell, barbell, plakalar) bulunmaktadır.
Fit Spor Center, modern çalışma aletleri, konusunda eğitimli ve tecrübeli eğitmenleri, size özel antrenman programları, sağlıklı, güvenli çalışma ortamında güler yüzle spor yapmanızı sağlamak üzere faaliyet göstermektedir.
Öncelikli vizyonumuz bireylerin zaman içerisinde kendilerinde görmek istedikleri pozitif değişiklere ulaşmalarını sağlamak, kişilerin egzersiz yaparak daha mutlu ve zinde bireyler olarak salonumuzdan ayrılmalarını sağlamayı başarabilmektedir.
Salonumuzda; Fitness, Body Building, Personal Training(Özel dersler) Pilates,Reformer Pilates, Zumba, Step Aerobik, Çocuk Cimnastiği, Çocuk Zumbası, Bale, Düğün Dansları, Latin Dansları branşları ile hizmet vermekteyiz.

sld7  salon1

album1 album2